top of page

Nicole signs with JAS-FBG Sosnowiec ( Poland) for the 2016-17 season.


*NICOLE C MICHAEL nową zawodniczką JAS-FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!

Tauron Basket Liga Kobiet

23/09/2016

Zarząd Klubu informuje, że nową zawodniczką Naszego Klubu została amerykańska, silna skrzydłowa – NICOLE C MICHAEL.

Nicole C Michael ma 29 lat, mierzy 187 cm, a w Naszym Klubie rozpocznie swój ósmy, zawodowy sezon w swojej karierze. Zawodniczka jest absolwentką Syracuse, następnie grała w Cabo Rojo Turistas (Puerto Rico), Gran Canaria La Caja de Canarias (Hiszpania), Gea Magazzini Alcamo (Włochy), Dynamo – NPU Kyiv (Ukraina), Toulouse Metropole Basket (Francja). W sezonie 2012/2013 reprezentowała barwy Energii Toruń. W poprzednim sezonie występowała na parkietach BLK w zespole MKS Polkowice, gdzie była jedną z najlepszych zawodniczek TBLK osiągając w 29 meczach średnio: 12.1 punktów, 7.0 zbiórek, 1.4 asysty , 1.6 przechwytu i 1.1 bloku. Nicole jest zawodniczka bardzo wszechstronną. Może grać na pozycji 3 oraz 4. Jej sprawność i atletyka przy wysokim wzroście pozwalają jej grać wszędzie i stanowić zagrożenie dla obrońców na każdej pozycji. Tym samym zespół JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec zakończył budowę składu na sezon 2016/17. Przypominamy, że nasze zawodniczki zainaugurują sezon 2 października, meczem w Gdyni. Natomiast swój pierwszy mecz przed własną publicznością rozegrają 8 października o godz.16.00, a przeciwnikiem będzie beniaminek BLK, zespół Ostrovii Ostrów Wlkp.

Już dzisiaj zapraszamy do Hali MOSIR przy ul.ŻEROMSKIEGO 9.

English Translation:

NICOLE C MICHAEL new competitor JAS-FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!

Tauron Basket League Women

09/23/2016

Club Board announces that a new competitor of our club is American, strong wing - NICOLE C MICHAEL. Nicole C Michael is 29 years old, measured 187 cm, and in our Club will begin its eighth professional season in her career. Contestant is a graduate of Syracuse, then played in Cabo Rojo Turistas (Puerto Rico), Gran Canaria, La Caja de Canarias (Spain), Gea Magazzini Alcamo (Italy), Dynamo - NPU Kyiv (Ukraine), Toulouse Metropole Basket (France). In the 2012/2013 season she represented the colors of Energy Torun. In the previous season she appeared on the dance floor BLK in the team MKS Polkowice, where she was one of the best players TBLK reached in 29 matches on average: 12.1 points, 7.0 rebounds, 1.4 assists, 1.6 steals and 1.1 block. Nicole is a very versatile athlete. Can play the position 3 and 4. Its efficiency and athletics at the high growth enable it to play everywhere and pose a threat to defenders at each position. The same team JAS-FBG Zaglebie Sosnowiec completed the construction of the composition for the season 2016/17. We remind you that our players will kick off the season on October 2, the game in Gdynia. While her first game in front of their audience will play on October 8th at 16.00, and the opponent will be beniaminek BLK team Ostrovii Ostrow Wielkopolski. Already today, we invite you to the Hall MOSIR ul.ŻEROMSKIEGO 9.

* Article posted on http://www.ks-jasfbg.pl/2016/09/23/nicole-c-michael-nowa-zawodniczka-jas-fbg-zaglebie-sosnowiec/

#game #basketball

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Instagram Clean
bottom of page